Çayyolu Dershane

KURUMSAL

Yaşamkent Özel Ders

Türkiye’de hatta dünyada çocuk, genç, yetişkin ayırt etmeksizin tüm insanlar özel ilgi ister. Kendinizi diğer bireylere göre daha özel hissetmek istemez misiniz? Yaşamkent Özel Ders olarak merkezimizin nihai amacı; rekabet dolu dünyamızda sizi ve değer verdiklerinizi diğer bireylerden bir adım öne taşımaktır. 

Yaşamkent Özel Ders Neden Tercih Edilmeli?

Dershane, etüt merkezleri gibi öğrenci nüfusunun yoğun olduğu alanlarda söz hakkı kendisine gelemeyen öğrenciler, birebir Yaşamkent Özel Ders ile kendilerini daha iyi ifade edebilmektedir. Bu durum hem konuların daha iyi anlaşılmasını ve pekiştirilmesini sağlar hem de öğrencinin ikili ilişkilerinin ve özgüveninin gelişmesine destek olur. Sınıfta anlamadığı sorunun cevabını ya da konuyu soramayan öğrenci özel derste çekinmeden dilediği soruyu sorabilir. 

Her öğretmen öğrencinin istediği gibi bir eğitim desteği veremeyebilir. Bu yüzden bu durum da öğrenci için bir dezavantaja  dönüşebilir. Yaşamkent Özel Ders doğru öğrenciye doğru öğretmeni eşleştirerek farkını ortaya koymaktadır. Deneyimli kadrosu ile sizlere online ya da birebir hizmet vermektedir. Firmamız olarak biz; siz değerli öğrencilerimizden ve ebeveynlerinden gelen tüm olumlu ya da olumsuz geri bildirimleri değerlendirip, detaylı analizler yapmaktayız. Bu amaçla size sağladığımız hizmeti en kaliteli şekilde ortaya koymaktayız.

Öğrenci Ve Velilerden Beklentimiz Nedir?

Yaşamkent Özel Ders olarak firmamızın daha kaliteli hizmet verebilmesi için öğrenci ve velilerinden bazı özel istekleri bulunmaktadır. Öğrencinin hangi derslerde ve hangi konularda desteğe ihtiyaç duyduğunun analizinin iyi yapılması gerekmektedir. Bu konuda en doğru tespitin yapılabilmesi için sizlerle ortak çalışmalar yapmaktayız. İkinci belirteceğimiz en önemli konulardan biri de öğrenciye verilen ödevlerdir. Velilerin bu konuda bilinçlendirilmesini sağlamakta ve özel dersin kalitesini arttırmayı amaçlamaktayız.

Yaşamkent Özel Ders İçin Başarı Nedir?

Başarıyı arttıran en büyük faktörlerden biri de özel dersin düzenli ve tekrarlı olmasıdır. Bu nedenle danışman eğitmenlerimiz eşliğinde sizlere özel bir çalışma takvimi oluşturmakta ve bu takvimi öğrencinin gelişimine göre güncellemekteyiz. Öğrencilere istediği ders ile ilgili yetenek sınavları yapmaktayız ve bu sınavda yapamadığı soruların konularını anlatmaktayız. Yapamadığı soruların da detaylı olarak açıklamalı çözümlerinin yapılmasını sağlamaktayız. Bu amaçla öğrencinin başarıya ulaşmasını hedeflemekteyiz.

Nilüfer dişçi ankara dershane ankara ambar apavies antalya dental clinic ankara avukat bursa nilüfer diş gebze ambar antalya diş hekimi

Çayyolu Dershane

Çayyolu ümitköy yaşamkent üniversite hazırlık YKS kursu dershanesi sizleri geleceğinize hazırlarken sınav kazandıran stratejileri en iyi eğitim koçu ve alanında uzman Ankara’nın en iyi Matematik öğretmenleri tarafından hazırlanan VIP programlarla kendinizi en iyi şekilde geliştirmenizi sağlar.

İletişim

Ümitköy, Çayyolu, İncek, Beysukent, Yaşamkent

0505 767 95 22

Copyright Çayyolu Dershane, Ümitköy Dershane, Yaşamkent Dershane, Butik Dershane Çayyolu, Yaşamkent Etüt Merkezi
SEO Ankara Paykwik Ankara Saç Ekim Maurers Ankara varis Astropay kart Lida Reductix Reductil Ankara avukat Ankara mide balonu Mide botoksu dershane ankara obesitrol fx15
Sohbete Başla
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?