Çayyolu Dershane

KURUMSAL

Gruplarımız

LİSELERE HAZIRLIK
Çayyolu Dershane’de homojen sınıflar oluşturulmakta; bu sayede her öğrenci ulaşabileceği en iyi seviyeye çıkarılmaktadır. Her bir öğrencinin danışman öğretmeni öğrenciye özel ders programı oluşturarak takibini yapar. Ayrıca, danışman öğretmen, isteyen öğrencilerle grup çalışmaları yapar ve öğrencinin olabilecek her türlü sorunuyla ilgilenir. Öğrencilerimiz kursta öğretmenleri tarafından, evde velilerimizin işbirliğiyle 7/24 takip edilir. Öğrencilerin en iyi şekilde sınava hazırlanmaları sağlanır.

YKS GRUBU

Çayyolu Dershane’de öğrenciler üniversite hazırlık programına 9. Sınıftan itibaren başlamaktadırlar. Bu süreçte, öğrencilerimiz amaçlarına göre özenle oluşturulan sınıflarda eğitimlerine devam ederler. YKS sınavlarına hazırlık kapsamında öğrencilerimiz 9.,10. ve 11. Sınıflarda görmüş oldukları konulardan oluşan yıl içine yayılmış periyodik deneme sınavlarına girmekte ve konu tarama testleri gerçekleştirilmektedir. Bu sınavlar sayesinde öğrencilerimiz test tekniğini geliştirmekte ve bu süreç eş zamanlı olarak okulumuz ve rehber öğretmenlerimiz tarafından gözlemlenmektedir.

MEZUN GRUPLARIMIZ

Çayyolu dershane mezun grupları programı, mezun öğrencilere yönelik sağladığı etkin ve verimli çalışmalar ile sınavlarda yüksek başarıyı mümkün kılmaktadır. Çayyolu dershane; alanında ustalaşmış eğitim kadrosu ile kamp sistemli ve koçluk destekli bir eğitim programı izlemektedir. Bu programlar çerçevesinde mezun öğrencilerin hızlı, güvenli ve sağlam adımlarla başarıya ulaşması sağlanmaktadır. Gerçekleştirilen birebir koçluk sistemiyle mezun öğrencilerin ders çalışma ortamının yetersizliği, stres, konsantrasyon dağınıklığı, zaman yönetememe, tekrar yapamama ve eksikliklerini geliştirememe benzer biçimde sorunları ortadan kaldırılmaktadır.

 

 

 

Nilüfer dişçi ankara dershane ankara ambar apavies antalya dental clinic ankara avukat bursa nilüfer diş gebze ambar antalya diş hekimi

Çayyolu Dershane

Çayyolu ümitköy yaşamkent üniversite hazırlık YKS kursu dershanesi sizleri geleceğinize hazırlarken sınav kazandıran stratejileri en iyi eğitim koçu ve alanında uzman Ankara’nın en iyi Matematik öğretmenleri tarafından hazırlanan VIP programlarla kendinizi en iyi şekilde geliştirmenizi sağlar.

İletişim

Ümitköy, Çayyolu, İncek, Beysukent, Yaşamkent

0505 767 95 22

Copyright Çayyolu Dershane, Ümitköy Dershane, Yaşamkent Dershane, Butik Dershane Çayyolu, Yaşamkent Etüt Merkezi
SEO Ankara Paykwik Ankara Saç Ekim Maurers Ankara varis Astropay kart Lida Reductix Reductil Ankara avukat Ankara mide balonu Mide botoksu dershane ankara obesitrol fx15
Sohbete Başla
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?