Çayyolu Dershane

KURUMSAL

Özel Dersler

Deneyimli ve profesyonel öğretmen kadrosuyla- merkezimizde grup veya birebir olarak masa başında alanında uzman öğretmenle özel ders verilmektedir. Çayyolu dershane için öncelik, öğrencilerimizi kendilerinin veya velilerinin belirlediği branşlarda yaşanan eksikliği gidererek okula takviye alanında yardımcı olabilmektir.

Çayyolu Dershane’de; sınavlara hazırlık ve okula takviyede etkili eğitim verebilmek için özel olarak dizayn edilmiş birebir eğitim sınıflarımızda öğrencilerimiz öğretmeniyle doğrudan etkileşime geçerek özel dersin farkını yaşamakta ve anlaşılmayan konu kalmamaktadır.

Çayyolu dershaneye özel ders ihtiyacı için bize başvuran öğrencilerle ilk görüşmeyi Tolga Hoca yapmaktadır. Bu görüşme ve süreç öğrencinin yapısına ve seviyesine uygun, alanında uzman branş öğretmeninin öğrenciyle bir araya gelmesini sağlayarak olası bir uyum sorununu en baştan çözer, derslerin daha verimli ilerlemesini sağlar. Hazırlanan form ve anketlerle velilerimiz de derslerin işlenişi ve öğrencinin gelişimi hakkında bilgilendirilir.

Çayyolu Dershane; kurum ve bütçe olarak sizlere güvenilir ve ekonomik özel ders imkanı sunmaktadır.

Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji, Türkçe, Edebiyat, Tarih, Coğrafya, Felsefe, İngilizce, Fransızca, Almanca gibi derslerden özel ders almak ve detaylı bilgi için 0 532 600 42 94 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nilüfer dişçi ankara dershane ankara ambar apavies antalya dental clinic ankara avukat bursa nilüfer diş gebze ambar antalya diş hekimi

Çayyolu Dershane

Çayyolu ümitköy yaşamkent üniversite hazırlık YKS kursu dershanesi sizleri geleceğinize hazırlarken sınav kazandıran stratejileri en iyi eğitim koçu ve alanında uzman Ankara’nın en iyi Matematik öğretmenleri tarafından hazırlanan VIP programlarla kendinizi en iyi şekilde geliştirmenizi sağlar.

İletişim

Ümitköy, Çayyolu, İncek, Beysukent, Yaşamkent

0505 767 95 22

Copyright Çayyolu Dershane, Ümitköy Dershane, Yaşamkent Dershane, Butik Dershane Çayyolu, Yaşamkent Etüt Merkezi
SEO Ankara Paykwik Ankara Saç Ekim Maurers Ankara varis Astropay kart Lida Reductix Reductil Ankara avukat Ankara mide balonu Mide botoksu dershane ankara obesitrol fx15
Sohbete Başla
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?