Çayyolu Dershane

KURUMSAL

Eğitim Koçluğu

Çayyolu dershane olarak gerçekleştirdiğimiz kişiye özel model eğitimlerle öğrencilerimizin yüksek başarıyı çok yorulmadan yakalamasını sağlarken, kendisine ve ailesine ,sosyal çevresine gereken zamanı ayırmayı da öğretiyoruz. Alanında uzman kadromuzla kişinin karakterine ve eğitim anlayışına uygun biçimde öğrencimizin çalışmasında en yüksek verimi hedefliyoruz.

Çayyolu dershane‘nin sağlayacağı eğitim koçluğu vasıtası ile öğrenci gerek okul yaşamında gerekse yaşamın diğer alanlarında kendini ve potansiyelini tanır, değerlendirir, farkındalığı artar, problemlere çözüm bulur, kendisine vizyon oluşturarak hedef belirler, eylem adımları atar, harekete geçer.

 

 

 

 

 

 

 

 

Nilüfer dişçi ankara dershane ankara ambar apavies antalya dental clinic ankara avukat bursa nilüfer diş gebze ambar antalya diş hekimi

Çayyolu Dershane

Çayyolu ümitköy yaşamkent üniversite hazırlık YKS kursu dershanesi sizleri geleceğinize hazırlarken sınav kazandıran stratejileri en iyi eğitim koçu ve alanında uzman Ankara’nın en iyi Matematik öğretmenleri tarafından hazırlanan VIP programlarla kendinizi en iyi şekilde geliştirmenizi sağlar.

İletişim

Ümitköy, Çayyolu, İncek, Beysukent, Yaşamkent

0505 767 95 22

Copyright Çayyolu Dershane, Ümitköy Dershane, Yaşamkent Dershane, Butik Dershane Çayyolu, Yaşamkent Etüt Merkezi
SEO Ankara Paykwik Ankara Saç Ekim Maurers Ankara varis Astropay kart Lida Reductix Reductil Ankara avukat Ankara mide balonu Mide botoksu dershane ankara obesitrol fx15
Sohbete Başla
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?