Çayyolu Dershane

KURUMSAL

Çayyolu Dershane Hakkında

Çayyolu Dershane; 20 yıllık geçmişi, tecrübesi ve kalitesiyle Ümitköy Çayyolu’nda “eğitimde kalitenin değişmez adresi”dir. Kurulduğu günden bugüne disiplinden, eğitim ve öğretimin temel esaslarından, genel ahlaki ve toplumsal değerlerden taviz vermeden, değişen çağa ayak uydurmayı ilke edinmiş bir yönetim anlayışıyla hizmet veren Çayyolu dershanemizde başarı hemen her öğrenci için değişmeyen bir kazanım olmuştur.

Sınavlara hazırlık aşamasında öğrencilerimiz alanlarına ve okul türlerine göre sınıflandırılarak kendileri için en uygun sınıflarda eğitim görmektediler. Sınav tarihine kadar çok sayıda denemeyle, aldıkları derslerdeki başarı durumları yakından takip edilir ve velilere detaylı bilgilendirme yapılır. Tüm bunlara ek olarak bütün gruplarımızda titizlikle yürütülen Ödev Takip Sistemi de yine sınavlara hazırlıktaki öğrencilerimiz için de uygulanmaktadır. Bu sayede öğrencilerimizin eksikleri, anlamadıkları konular ya da çözülemeyen sorular rehber öğretmenler tarafından yakından takip edilmektedir.

Siz de Çayyolu Dershane‘nin bir parçası olabilir, bu haklı gururu bizlerle birlikte yaşayabilirsiniz. Bizleri telefonla arayabilir, internet sitemizi ziyaret edebilir ya da bizzat dershanemize gelerek atmosferimize yakından tanık olabilirsiniz.

 

 

 

 

Nilüfer dişçi ankara dershane ankara ambar apavies antalya dental clinic ankara avukat bursa nilüfer diş gebze ambar antalya diş hekimi

Çayyolu Dershane

Çayyolu ümitköy yaşamkent üniversite hazırlık YKS kursu dershanesi sizleri geleceğinize hazırlarken sınav kazandıran stratejileri en iyi eğitim koçu ve alanında uzman Ankara’nın en iyi Matematik öğretmenleri tarafından hazırlanan VIP programlarla kendinizi en iyi şekilde geliştirmenizi sağlar.

İletişim

Ümitköy, Çayyolu, İncek, Beysukent, Yaşamkent

0505 767 95 22

Copyright Çayyolu Dershane, Ümitköy Dershane, Yaşamkent Dershane, Butik Dershane Çayyolu, Yaşamkent Etüt Merkezi
SEO Ankara Paykwik Ankara Saç Ekim Maurers Ankara varis Astropay kart Lida Reductix Reductil Ankara avukat Ankara mide balonu Mide botoksu dershane ankara obesitrol fx15
Sohbete Başla
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?