Çayyolu Dershane

KURUMSAL

Çayyolu Eğitim Koçluğu, Çayyolu Butik Dershane

ÇAYYOLU EĞİTİM KOÇLUĞU

Öğrencinin şu an ki durumu ile olmak istediği durum arasında bazen uçurumlar olabilir. Eğitim koçluğu; öğrencinin istediği durum veya konum arasındaki farkı en aza indirmeyi hedefler. Bireyin hayatında gelebileceği en üst seviyede yaşamasını sağlamak için hizmet verir. Bireyin kendine inanmasına, güçlü yönlerini kullanmasına yardımcı olur.Bireyin başarılı yönlerini hatırlamasına yardımcı olur.

ÇAYYOLU EĞİTİM KOÇLUĞUNDA AMAÇ;

Bireyi harekete geçirmek,

Hedeflerine ulaşması konusunda istek uyandırmak,

ÇAYYOLU EĞİTİM KOÇLUĞU NE YAPAR?

Bireyin ‘Neler yapabilirim’ sorusuna birlikte cevap ararken , kişinin yapmaktan hoşlandığı durumları keşfetme; bir nevi kişinin tam potansiyelini ortaya çıkarma çalışmasıdır.

Ümitköy Çayyolu dershanemizde eğitim koçluğu hizmeti almak için bize ulaşabilirsiniz.

Nilüfer dişçi ankara dershane ankara ambar apavies antalya dental clinic ankara avukat bursa nilüfer diş gebze ambar antalya diş hekimi

Çayyolu Dershane

Çayyolu ümitköy yaşamkent üniversite hazırlık YKS kursu dershanesi sizleri geleceğinize hazırlarken sınav kazandıran stratejileri en iyi eğitim koçu ve alanında uzman Ankara’nın en iyi Matematik öğretmenleri tarafından hazırlanan VIP programlarla kendinizi en iyi şekilde geliştirmenizi sağlar.

İletişim

Ümitköy, Çayyolu, İncek, Beysukent, Yaşamkent

0505 767 95 22

Copyright Çayyolu Dershane, Ümitköy Dershane, Yaşamkent Dershane, Butik Dershane Çayyolu, Yaşamkent Etüt Merkezi
SEO Ankara Paykwik Ankara Saç Ekim Maurers Ankara varis Astropay kart Lida Reductix Reductil Ankara avukat Ankara mide balonu Mide botoksu dershane ankara obesitrol fx15
Sohbete Başla
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?