Çayyolu Dershane

KURUMSAL

Bilkent Özel Ders

Bilkent bölgesinde özel ders almak şimdi mümkün. Alanında uzman öğretmenler ile özel ders kalitesini yaşayın.

 

Neden Özel Ders Tercih Etmelisiniz

Eğitim kurumlarında grup halinde eğitim görmek artık eskisi kadar tercih edilmiyor. Bunun sebebi ise özel dersler sayesinde alınan başarı sonuçlarının daha yüksek olması. Özel ders ile öğrencinin ilk önce eğitim seviyesi belirleniyor. Kısa süren bir sınavın ardından sonuçları analiz ediyoruz. Yaptığımız ek mülakatlarla öğrencinin öğrenme yapısını da tespit ediyoruz. Öğrenme yapısı, birebir derslerde izlenecek yöntem açısından çok önemli bir faktör. Bir öğrenci görsel öğrenmeye yatkın iken başka bir öğrenci işitsel içeriklerle öğrenmeye daha yatkın olabiliyor. Ayrıca her öğrencinin konsantrasyon süreleri de farklıdır. Kimi öğrenci ödev konusunda daha rahat bir tavır sergileyebiliyorken kimi öğrenci için tam bir çile. Özel derslerde öğrenciyi öğrenmeye dahil etmek çok daha kolay. Örneğin, 40 dakika süren bir derste tüm alıştırmalar sadece tek bir öğrenci için özel olarak oluşturuluyor. Öğrenci spora ilgi duyuyorsa spor konuları üzerinden içerikler hazırlıyoruz. Bu sayede dersler öğrenci için daha keyifli hale geliyor. Grup derslerinde çoğunlukla öğretmenin ders anlatması ile geçen sürede bir öğrenci için derse katılım süresi maksimum 5 dakikadan ibaret. Grup eğitimlerde öğrenciler bu denli titizlikle eğitim göremedikleri için özel ders artık daha çok tercih ediliyor.

 

Dilediğiniz Ders Saatlerinde Eğitim

Özel dersin en büyük avantajı ise kendi ders saatinizi kendiniz belirlemeniz. Gündüz başka dersi olan öğrenciler veya çalışan yetişkinler için hafta içi akşam saatleri veya hafta sonu seçenekleri tercih ediliyor. Sabah veya öğlen saatleri de aynı şekilde tercih edilebiliyor. Bu tamamen sizin plan ve programınıza göre şekillenebilir. Tüm gün müsaitseniz sabah yani öğleden önceki dilimlerde ders almanızı tavsiye ederiz. Öğleden önce zihin daha berrak ve açıktır. Bu sayede daha hızlı ve etkin öğrenme mümkün.

 

Özel Ders Fiyatları

Özel ders fiyatları dersler ve süreler açısından farklılık göstermektedir. Özenle çalışan deneyimli öğretmenlerimiz ile Bilkent bölgesinde rakip tanımadığımızı rahatlıkla söyleyebiliriz. Daha detaylı bilgi almak için iletişim kanallarımızdan lütfen bize ulaşın.

Nilüfer dişçi ankara dershane ankara ambar apavies antalya dental clinic ankara avukat bursa nilüfer diş gebze ambar antalya diş hekimi

Çayyolu Dershane

Çayyolu ümitköy yaşamkent üniversite hazırlık YKS kursu dershanesi sizleri geleceğinize hazırlarken sınav kazandıran stratejileri en iyi eğitim koçu ve alanında uzman Ankara’nın en iyi Matematik öğretmenleri tarafından hazırlanan VIP programlarla kendinizi en iyi şekilde geliştirmenizi sağlar.

İletişim

Ümitköy, Çayyolu, İncek, Beysukent, Yaşamkent

0505 767 95 22

Copyright Çayyolu Dershane, Ümitköy Dershane, Yaşamkent Dershane, Butik Dershane Çayyolu, Yaşamkent Etüt Merkezi
SEO Ankara Paykwik Ankara Saç Ekim Maurers Ankara varis Astropay kart Lida Reductix Reductil Ankara avukat Ankara mide balonu Mide botoksu dershane ankara obesitrol fx15
Sohbete Başla
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?